Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Shitet shtepia lagjja 038 - ekosova.net

Shitet shtepia lagjja 038

Kjo shpallje është shikuar: 1053 herë

Postuar : 17.09.2015, Në orën: 11:40

Çmimi : 365 000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 390m2

Dhoma Gjumi : 6+

Banjo: 4

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Shtepia eshte e ndertuar ne 5 ari truall dhe ka 390 m² per banim dhe 50 m² podrum.

RENDITJA:

Kati i parè:
Sallon me kamin
Kuzhinè
Banjo
Garazhè
2 Terasa dhe
1 Apartament me sallon e kuzhinè, dhomè gjumi dhe banjo.

Kati i dytè:
3 Dhoma gjumi
1 Dhomè gjumi MASTER me Banjo e Garderobè
2 Banjo
4 Ballkona;

Shtepia eshte super e mobiluar me mobilje nga Anglia
Nxemje qendrore
Kopsht me stil anglez
Bunar (Pus) me pompa


Qmimi: 365 000 euro

Kontakti:
Tel/Viber +377 45 951 358
imobanimi@gmail.com
Rruga Deshmoret e Kombit (perball Hotel Baci)

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

IMOBANIMI

045951358

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO