Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Banes me qera ne qender te Prishtines - ekosova.net

Banes me qera ne qender te Prishtines

Kjo shpallje është shikuar: 2044 herë

Postuar : 18.09.2015, Në orën: 14:38

Çmimi : 900 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 120m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 2

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Leshohet banesa 120m2 me qira ne Qender te Prishtines.
Banesa ka nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo dhe tri terasa.
Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar ne nje menyre perfekte.
Çmimi i qirase eshte 900euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

OMEGA

045401212

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO