Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Audi A5 2.0 Diesel - ekosova.net

Audi A5 2.0 Diesel

Kjo shpallje është shikuar: 1481 herë

Postuar : 20.09.2015, Në orën: 11:55

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 174,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2010

Përshkrimi : Shes Audi A5 2.0 diesel sportback ne gjendje shum te mir dhe me hargjime minimale.Regjistrimi i par ne kosov.
Te interesuarit kontakt 049 431 675 viber +386 49 431 675Postuar nëpërmjet celularit

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

TINI

049431675

Gjilan

EMAIL

TELEFONO