Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
VW GOLF 5 PLUS 2.0 TDI Verzioni SPORT LINE - ekosova.net

ËSHTË SHITUR

VW GOLF 5 PLUS 2.0 TDI Verzioni SPORT LINE

Kjo shpallje është shikuar: 1209 herë

Postuar : 20.09.2015, Në orën: 15:07

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5 Plus

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 195,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi : KLIMA AUTOMATIKE DY ZONALE
RADIO CD
DRITARET E PARA DHE MRAMTA ELEKTRIKE
PASQYRET ELEKTRIKE ME NXEMJE
FELLNET 16-she
SENZORAT E PARKINGUT MRAPA
VETURA ESHTE ME 2 QELSA TE DHEZJES
ME LIBER KOMPLET TE SERVISIT

VETURA POSA KA ARDHUR NGA FRANCA ESHTE E PA DOGANUAR

VIBER +37744 955559

Ekstra : ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Arsim

+377 44 955559

Kastriot

EMAIL

TELEFONO