Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Iphone 5 Black - ekosova.net

Iphone 5 Black

Kjo shpallje është shikuar: 897 herë

Postuar : 20.09.2015, Në orën: 22:29

Çmimi : 250 €

Përshkrimi : Shes iPhone 5 Black 16 GB i ruajtun. I perdorur qe 2 muj, Prej fillimit i ka pas mbrojteset e ekranit perpara dhe pjeses mbrapa.


Arsyja e shitjes është veq se du me kalu ne iPhone 6Mund të kontaktoni me Viber dhe me WhatsApp.


+38649410544

Kategoria : Celularë

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Shkelqimi

049410544

Lipjan

EMAIL

TELEFONO