Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Shitet shtepia afer Tasligjes te kisha ortodokse - ekosova.net

Shitet shtepia afer Tasligjes te kisha ortodokse

Kjo shpallje është shikuar: 1204 herë

Postuar : 13.07.2015, Në orën: 04:24

Çmimi : 200 000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 400m2

Dhoma Gjumi : 6+

Banjo: 3

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Shitet shtepia kater kateshe afer Tasligjes te kisha ortodokse,Rr Idriz Ajet Agushi 400m2, me 4 ari, qmimi 200,000 euro.
Shtepia 4 kateshe perbehet nga :
Kati perdhes - ka hapsira te shfrytezueshme, ka sallonin 5.50x4.5, koridori 3 x4 m, trepezarija 4.80 x 4.5, kuzhina e veqante eshte e ngjitur me trepezari, banjo e veqante 2x2 , si dhe hyrje te veqante.
Kati I-re ka sallonin, trapezarin, banjo dhe ballkon.
Kati II-te - sallon, trapezari, dhe nje dhome te femijeve.
Kati III-te eshte kati nen kulm me hapesire dimezionale si te katit te 2-te, ndrimim te mire, siperfaqe e pandare ne dhoma.
Shtepia i ka te zgjidhura te gjitha qeshtjet juridike, shtepia ka flete poseduese me 4ari, kopje plani dhe leje ndertimi
Qmimi i shtepise : 200.000euro.
Çmimi:
240000 €

Ekstra : Garazh, Kopsht, Parking Privat, Shteg në Oborr

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Avdi

044123275

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO