Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
Shes Audi a6 2.0d 2007 - ekosova.net

Shes Audi a6 2.0d 2007

Kjo shpallje është shikuar: 1819 herë

Postuar : 10.07.2015, Në orën: 01:56

Çmimi : 10 000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi : Shes Audi a6 2.0 dizell viti i prodhimit ne fund te 2007. Vetura eshte ne gjendje perfekte , ska asnje behane esht tip top. Hargjimet i ka shum t vogla.FELLNET i ka ekstra te audis origjinale. Ka kuken permas nmnyr elektronike i del dhe i hin mrena nuk i shihet , ka mundsi t shihet edhe ne foto me to dhe pa to. Ka Mundesi Ndrrimi. Per qdo informat thirrni 044 808 888.

Ekstra : ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Liridon

044 808 888

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO