Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
SHTEPI ME 5.5 AR TRUALL NE SOFALI - ekosova.net

SHTEPI ME 5.5 AR TRUALL NE SOFALI

Kjo shpallje është shikuar: 1413 herë

Postuar : 13.07.2015, Në orën: 04:15

Çmimi : 200 000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 90m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : SHTEPIA: 90M2, 4 DHOMA, KUZHINE, BANJO DHE SHPAJZ. SIPERFAQJA E TRUALLIT:550M2.. LOKACIONI: SOFALI AFER VARREZAVE TE JEHUDIVE ÇMIMI:200.000 €

Prona PLUS
+377/ 045534717
pronaplus@hotmail.com

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Prona

045534717

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO