Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php:13) in /home/ekosova/public_html/mobile/shpallja.php on line 17
OLA KAMINA - bejm shitjen dhe montimin e kaminave - ekosova.net

OLA KAMINA - bejm shitjen dhe montimin e kaminave

Kjo shpallje është shikuar: 749 herë

Postuar : 19.07.2015, Në orën: 19:49

Çmimi : Me Marrëveshje

Përshkrimi : bejm shitjen dhe montimin e kaminav me izolime speciale dhe me kualitet shum te larte dhe me qmime te ulta

Kategoria : Dekor Shtëpie

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Albert

044 530 191

Ferizaj

EMAIL

TELEFONO