TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 4.08.2015, Në orën: 12:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 813 herë

Titulli : Shitet Shtepija ne Prishtine

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Qera: Shtëpi

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk shet shtepine me siperfaqe prej 170m2 shtepia eshte te amortizerat shtepia eshte e re e pershtatshme per banim.Shtepia ofron te gjitha kushtet per nje jete te sigurt te rehatshme dhe ambient te ngrohte per familje.


Shtepia posedon kete renditje:
-sallon
-kuzhine
3 dhoma gjumi
2 banjo
1 teras.


Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Ju Mirpresim ne Agjensioni Jeti Shpk

SHPALLJET TJERA