TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.09.2015, Në orën: 17:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 955 herë

Titulli : Volvo XC 90

Çmimi : 11,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volvo XC 90

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 177,000

Motori (kubik) : 2400

Viti : 2003

Përshkrimi

Vetura eshte ne gjendje te rregullt si dhe posedon regjistrim.

SHPALLJET TJERA