TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.09.2015, Në orën: 23:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2038 herë

Titulli : Shitet shtepia ne lagjen Qendresa

Çmimi : 370,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 400 m2m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 3

Mobilimi : Po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr

Përshkrimi : Shitet shtepia ne lagjen Qendresa .Shtepia ka siperfaqe prej 400 m2 dhe 6 ari oborr,ka sallon,kuzhine ,4 dhoma gjumi,3 banjo,bodrum,çmimi 370.000euro.

SHPALLJET TJERA