TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.09.2015, Në orën: 11:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2190 herë

Titulli : AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO

Çmimi : 18,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi Q7

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2007

Përshkrimi

*** AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO FULL EXTRA

RKS, REGJISTRIM ( 10 MUAJ )
KLIMATRONIK
AIR-MATIC
TEMPOMAT
3 ÇELESA
DHEZJE ME GISHT
SHPEJTESI NE VOLLAN
7 ULESE
PANORAM
ABS
SENSOR SHIU
SENSORA PARKINGU PARA DHE MBRAPA
KAMERA
KARRIKAT LEKUR, ME MEMORY
KARRIKAT ME NXEMJE
XHAMAT ELEKTRONIKE
PASQYRET ME NXEMJE
GOMAT E REJA TE VERES
FELLNA TE BUKURA ( 22 COLL )
ME TE GJITHA SERVISET E KRYME
NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE
FULL EXTRA

Kontakt; 044201003
WhatsApp; +37744201003
ASLLANI

SHPALLJET TJERA