TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.09.2015, Në orën: 17:22 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5676 herë

Titulli : Shtëpi në lagjen Emshir (Urgjent)

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 360m2

Dhoma Gjumi : 7

Banjo: 2

Mobilimi : Po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Shitet urgjent shtepia luksoze ne lagjen Emshir, 500m nga Hotel Garden, 360m2, nje sallon, kuzhine, 7 dhoma gjumi, paradhome, 2 terasa(nje 8x4 dhe nje e vogel), kopsht super te rregulluar, 5 ari truall.

Tel: 045563433, 045563435, 044258686

SHPALLJET TJERA