TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.09.2015, Në orën: 20:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1212 herë

Titulli : AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO

Çmimi : 18,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi Q7

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2007

Përshkrimi

*** AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO FULL EXTRA

E SAPO ARDHUR NE KOSOV
ME DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUARA

KLIMATRONIK
AIR-MATIC
TEMPOMAT
3 ÇELESA
ABS
SENSOR SHIU
SENSORA PARKINGU PARA DHE MBRAPA
KAMERA
NAVIGACION
BI-XENONA
ALLUGENKA
KARRIKAT LEKUR, ME MEMORY
KARRIKAT ME NXEMJE
XHAMAT ELEKTRONIKE
PASQYRET ME NXEMJE
GOMAT E REJA
FELLNA TE BUKURA ( 20 COLL )
ME TE GJITHA SERVISET E KRYME
NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE
FULL EXTRA

Kontakt; 044201003
WhatsApp; +37744201003
ASLLANI

SHPALLJET TJERA