TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.09.2015, Në orën: 20:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1406 herë

Titulli : Shes audi a3 2.0 tdi 2009

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 198,346

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

Shes Audi A3 2.0 dizell 170ps ngjyr e bardh, panoram, navigacion me dy memory card, led para dhe mbrapa.
Te gjitha serviset i ka te kryera ne serviset e autorizuara te Audi-s dhe posedoj te gjitha fakturat e servisimeve. Sa i perket kilometrazhes ju garantoj por mund te behet verifikimi ku ju deshironi.

numri kontaktues 049 811 681 ose 045 860 840

SHPALLJET TJERA