TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.09.2015, Në orën: 06:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 669 herë

Titulli : HTC HD2

Çmimi : 40 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Telefoni eshte ne gjendje te rregullt. Punon pa probleme pervec qe ka mikrofonin defekt dhe duhet t'i nderrohet. Kyqet ne wifi dhe mund t'i instalohet viberi, facebooku dhe aplikacionet tjera (ne qip). Ka edhe bluetooth.

Me poshte jane specifikat tjera:
Sistemi operativ: Android 4.0.4. (i rootuar)
Memoria: 410 mb
Viti 2011
Dimensionet: 120.5 x 67 x 11 mm
Pesha: 155-165 g

_____________________________________________
*Kontaktoni ne numrin e dhene te telefonit per cdo informate tjeter. Cmimi nuk nderron!

*Vizitoni wikipedian per informata tjera rreth telefonit:

SHPALLJET TJERA