TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.09.2015, Në orën: 21:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 974 herë

Titulli : Paluajtshmëri edhe në Shqipëri, si :Villa, Apartamente etj.

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Mobilimi : Po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni “ALDO” tani ofron paluajtshmëri edhe në Shqipëri, si :Villa, Apartamente etj.

Agjensioni “ALDO” është i autorizuar ekskluziv për ndërmjetësim në shitjen e këtyre pronave për blerës nga Kosova.

Projekti Turistik është investim nga Invesitor serioz me përvojë nga Mbretëria e Bashkuar, të cilët kan zgjedhur Shqipërinë dhe pjesën e saj më të bukur Gjirin e Lalzit, një vend shumë atraktiv për ti kaluar pushimet. Gjithashtu është vendi më I afërt nga Kosova.

Për më shumë informata vizitoni ëeb faqen: www.lalzitbay.com

Jeni të interesuar për të pasur njërën nga këto apartmane apo villa?

Mundësi edhe përmës Kredisë të financuar nga “Raiffeisen Bank Kosova”

Kontaktoni në: 044 444 221/ 049 559 144

Bul. Bill Klinton, H B1, Nr.2, Prishtinë, Kosovë

Ju mirëpresim!

SHPALLJET TJERA