TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.09.2015, Në orën: 21:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1178 herë

Titulli : QIRA. Shtëpi luksoze 290m2 me qira në Matiqan.

Çmimi : 1,200 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 290m2

Dhoma Gjumi : 5

Banjo: 2

Mobilimi : Po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Shtëpi luksoze 290m2 me qira në Matiqan.
Shtëpia gjendet afër kompanisë së materialit ndërtimor “Përparimi”, ka 12 ari Truall dhe është 3 katëshe.

Shtëpia ka këtë renditje:
-Podrumi:
1. Garazh
1. Sallë per fitnes dhe sport
1. Dhomë me paisje për ngrohje

-Kati i përdhesë:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi (që shfrytëzohen si dhoma pune)
1. Kuzhinë
1. Banjo

-Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi
1. Banjo (me xhakuzi)

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate

SHPALLJET TJERA