TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.09.2015, Në orën: 01:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1037 herë

Titulli : BMW GT 530 D

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW GT

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 173,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2009

Përshkrimi

Auto Salloni Florenti
Shitet Shes
Bmw GT 530 D Full Option
Automatik-tiptronic
Klim-tronic
Abs
Esp
Airbag
Xenon
Bi-Xenon
Drita Mjegulles
Karriga me Nxemje
Xhama me Rrym
Dirigjime ne timon
Panoram
Senzora Para
Senzora Mrapa
Camera
Tempomat
Board Computer
Cd-player
Karriga me Dirigjim
Karriga me Lekur
Goma Te mira M+S
Vetura Eshte ngjendje te mir teknike po ashtu edhe optike
Viti : 2009
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : E Zezë Metalike
Vetura posedon 2 qelesa
Km : 173.000
Vetura Eshte me Dogan me RKS
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti - Vushtrri
Kontakti : 045 806 805 dhe Viber +377 44 845 548
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 21:00

SHPALLJET TJERA