TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.09.2015, Në orën: 17:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 897 herë

Titulli : TEKSTILI ME INVERTAR KOMPLET 1350 EURO

Çmimi : 1,350 €

Kategoria : Artikuj Tjerë

Përshkrimi : (Second Hand ) Rroba nga Italia edhe Kroacia Malli eshte i Klasifikuar nga klasa A, edhe eshte zgjedhur nje nga nje nga stafi. jane diku rreth 1100 cope rroba, per femra edhe meshkuj farmerka maica,kemisha, pantolla ,fustane .jakne ,setra komplete.ETJ Biznesi eshte i gatshem me te gjitha, me invertar 10 varse me mekanizem levizes, 2 kuklla ,Gjithashtu me 1100 rroba, i bashkangjiten edhe 1100 varse(sic shihen ne foto) te cilat vijne ,komplet, shank i bardh per butik me fioka ,korpa per rroba- (shihet ne foto me ngjyre te bardhe), etj Biznesi i gatshem dhe i perpunuar me Komplet Invertarin dhe Mallin


1100 cope rroba ----.1.Euro Copa
10 varset me rrota ---- 70 Euro Copa
1100 varse per rroba----0.10Cent Copa

, Diku me vlere 150 euro korpa per rroba(me ngjyre te bardhe) ,varsja per qanta ,varsja e drrurit per rroba dhe Dy kukulla t ---POR TE GJITHA KETO JEPEN NE CMIM TE PERGJITHSHEM


!!!!. Butiku i gatshem Per pune me Invertar me te gjitha.!!!!!!!!!!


CMIMI SHUME I VOLITSHEM DHE I ARSYETUSHEM, JU MIREPRESIM..

SHPALLJET TJERA