TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.09.2015, Në orën: 17:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 860 herë

Titulli : Shitet Nikon D5000 18-55mm dhe 55-200mm

Çmimi : 480 €

Kategoria : Foto & Video

Përshkrimi : Shitet Nikon D5000 18-55mm dhe 55-200mm
Qanta+adapter+memorie card

SHPALLJET TJERA