TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.09.2015, Në orën: 17:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1033 herë

Titulli : SYZE CARTIER MADE IN FRANCE

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Optikë

Përshkrimi : Shiten syze dielli per meshkuj CARTIER . jon te reja dhe jon te prodhuara ne France. Made in France.
permbajn kutin , mbeshtjellsin dhe librin
Te paperdorura .

049 37 05 05
0038649370505 viber , whatsapp

SHPALLJET TJERA