TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.09.2015, Në orën: 17:33 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 481 herë

Titulli : IP Kamerre rrjeti - interneti per monitorim ne shtepi,zyre etj.

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Artikuj Tjerë

Përshkrimi : IP Kamerre rrjeti - interneti per monitorim ne shtepi,zyre etj.

Kodi i produktit: D886406

IP Kamerre rrjeti - interneti per monitorim ne shtepi,zyre etj.
Plug and View! Kamere adekuate per monitorim e objektit, prodhimit, femive ne shtepi, personave me handikep (te meta) mandej kafsheve shtepiake qe jane vetun gjate dites ne banes, shtepi apo hapsira tjera. Gjersi e madhe e vezhgimit 1.7mm Lensi me 74,8 shkall. Software per PC/llaptop dhe funksionon edhe me Androit telefonat (Samsung, HTC, Nokia etj) dhe me Iphone. Edimax, perdorimi brenda ne objekt, Rezulucioni: max. 960p (1280x960) / 25fps, Objektiv: Fix, 1,7mm, 75°, Furnizimi: 5V/DC, Perparsit: Njeh levizjet para kameres, Bewegungserkennung, 1.3 Megapixel. Ne paketim jane: Kamera e internetit, adaptori i rrymes, Ethernet kabel, CD-ROM me software dhe dokumentacione te tjera te mjaftushme, Cloud ID kartel.

Me poshte mund te gjeni pershkrimin e artikullit ne gjuhen angleze:

The Edimax is a highly cost-effective network camera designed for easy home monitoring. About the size of an average smartphone, the Edimax IC-3115W can be easily set up on a table or on the wall, so you can always keep an eye on the safety of your pets, property, or loved ones. The Edimax IC-3115W comes in a glossy white finish and a simplistic design, allowing it to blend in perfectly with your home decoration. The Edimax 1.3Mpx Wireless Network Camera is simply the best choice for easy home monitoring.

3-level user access (administrator/operator/guest)
Multi-area motion detection
Sends motion-detected snapshots to email and FTP
Recording upon detected motion
SXVGA (1280 x 960) resolution at 30fps
WPS support for easy connection
Viewer software to access 16 network cameras simultaneously
Manually and cycle recording
Up to 16 login accounts
Free EdiView viewer app for iPhone & Android phones

SHPALLJET TJERA