TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.09.2015, Në orën: 17:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 784 herë

Titulli : Shitet Akuariumi (55 Litra)

Çmimi : 95 €

Kategoria : Aksesorë & Pajisje

Përshkrimi : Shitet akuariumi me dimeniosne 65x25x35 se me bashku me mbi 60 Peshqi llojet: Gupi shumica dhe disa Plati, gjithashtu akuarium posedon Nxemsen e ujit, Pompa e oksigjenit, Pompen e jashtme dhe disa dekorime.
044-682-062

SHPALLJET TJERA