TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.09.2015, Në orën: 17:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 578 herë

Titulli : SYZE DIELLI LOUIS VUITTON 2015

Çmimi : 85 €

Kategoria : Optikë

Përshkrimi : SHITEN SYZET E DIELLIT LOUIS VUITTON ZEZ DHE GOLD
SYZET JAN MODELI ME I RI 2015
DHE JAN TE REJA DHE TE PAPERDORURA
KA NJE KARAKTERISTIK QE NE XHAM
MUND TI SHIKOSH SHENJAT E LOUIS VUITTONIT
SYZET KAN NJE DIZAJN TE MREKULLUESHEM
DHE ME NJE PAMJE SHUM TE BUKUR PER DIELL
MUND TE NA KONTAKTONI NE TEL OSE VIBER
+37745/67-45-46

SHPALLJET TJERA