TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.09.2015, Në orën: 17:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4005 herë

Titulli : Shitet shtepia ne Marigona 2

Çmimi : 330,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 380m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 3

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Shtepia gjendet ne lagjen Marigona 2. Shtepia ka siperfaqe prej 4.5 ari dhe banim prej 380m2. Shtepia ka kete renditje, kuzhina me tryezari, nje dhome dite, tri dhoma te gjumit, suit me banjo, tri banjo, podrum, garazhe dhe dy ballkona . Cmimi prej 330.000 Euro eshte i negociushem. Shtepia eshte teresisht e kompletuar. Gjendet ne nje lagje shume te qete, te sigurte dhe te organizuar. Mundesi nderrimi me banese ne qytet dhe mbetja para kesh.
Per info ne tel: 045 575-000,
049 575-000, 038 232-211
www.anem-ks.com

SHPALLJET TJERA