TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.09.2015, Në orën: 18:00 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2121 herë

Titulli : Eshte shitur - Golf 5 (2.0 GT-TDI ) Full Extra

Çmimi : 7,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi :

Karburanti :

Kilometrazha : 202,968

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes Veturen Golf 5 2.0 TDI - DSG (Automatik- Tiptronik )

Vetura eshte ne gjendje perfetke , i ka te gjitha serviset e kryera
:Nderrimi i rrypit dhembezor
:Nderrimi i vajit dhe i filterit te menjaqit
:Nderrimi i vajit motorrit
:Dy Gomat e para te reja

Vetura nuk ka nevoj per asnje investim te vetem
Nderrime nuk bej.

SHPALLJET TJERA