TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.09.2015, Në orën: 15:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 594 herë

Titulli : Bluetooth ore aktiviteti

Çmimi : 64 €

Kategoria : Artikuj Tjerë

Përshkrimi : Bluetooth bylyzyk dore qe mbahet gjate dites per aktivitete ditore qe te arrihet stil i shendetshem i jeteses. Rezultatet personale munden me aplikacionin gratis qe jane ne Apple App Store dhe Google Play pa kablla te memorizohen ose te barten. Regjistrimi i hapave te kaluar, djegjes se kalorive, largsia dhe kohzgjatja e aktiviteteve, vezhgimi i gjumit.

Kodi i produktit: 5412810231560

SHPALLJET TJERA