TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.09.2015, Në orën: 15:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 525 herë

Titulli : Dyer Automatike

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Pajisje Shtëpiake

Përshkrimi : DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA
Me një përvojë te gjate kohore ne dizajnin e detajuar te prodhimit, kompania jone prodhon dyer automatike për garazh ne mënyrë shume profesionale dhe te avancuar.
Në motivet e shumta që ju jeni i detyruar për të gjetur derën e dëshiruar për shtëpinë tuaj, ne ofrojmë një përzgjedhje të gjerë të stileve, ngjyrave dhe sipërfaqeve.
Çdo gjë flet në favor të tyre, cilësinë dhe sigurinë, pamjen dhe rehatin, si dhe teknikat e zhvilluara. Të gjitha dyert nga kompania jone kane një garanci 10 vjeçare.
Materiali është nga prodhuesit gjerman me te njohur dhe me aktual ne treg. Materiali është i përberë nga Paneli 42 mm trashësi me material te dyfishte i mbështjellë me fleta çeliku, llamarine 0.5, politeran 45 gr për metër kub

Kontakti:
Tel:+377 (0) 44 393 088 / +386(0) 49 393 088
www.automaticdoors-ks.com
automaticdoors08@hotmail.com

SHPALLJET TJERA