TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.09.2015, Në orën: 15:22 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 497 herë

Titulli : Shitet Xbox 350

Çmimi : 150 €

Kategoria : Artikuj Tjerë

Përshkrimi : shitet xbox350 me 4 cd dy joystick qmimi 150euro+me marreveshje nr kontakus ne viber dhe whats app +38649716760 ose vetem 049716760

SHPALLJET TJERA