TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.09.2015, Në orën: 16:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2537 herë

Titulli : Bmw 520 RKS

Çmimi : 6,666 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 520

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2003

Përshkrimi

BMW 520 BENZIN

VITI I PRODHIMIT : 2003

NGJYRA : HIRIT METALIKE

VETURA NUK ESHTE HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJHER

I REXHISTRUAR RKS DERI NE NENTOR

XENON
LLED DRITA
6 SHPEJTSI
KLIMA FUNKSIONALE
ESP
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
RADIO CD
MBYLLJE QENDRORE ETJ

QMIMI : 6600 EURO I DISKUTUESHEM

TEL : 044 165 069 / 044 789 729 / 045 680 186 B L E N D I

SHPALLJET TJERA