TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.09.2015, Në orën: 17:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1028 herë

Titulli : Fiat Bravo 2008

Çmimi : 7,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Bravo

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Sport

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 152,000

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2008

Ekstra : ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu

Përshkrimi

R

1.6 litre turbocharged 4 cylinder motor
6 Shpejtesi manual
Shpenzimet 6.3/4.1/4.9 l/100km ( 6.3 Kur e nget ne maksimum ) , ( 4.1 ne rrugë të hapur ), ( 4.9 ne trafik te qytetit ) dmth esht shum ekonomik dhe stabil ku motori permban 120 PS ,
Klim 2 Sezonale .
Viti i Prodhimit 08-10-2008
Fellne : 17 coll , 225/40 ( Fellnet i ka te mercedes s-class modeleve te reja ) gjishashtu posedon dhe 4 Guma per dimer me rrota ( Bandash ) .
Posedon 2 qelsa ( Interierin teper te ruajtur , gjithashtu edhe jashta esht teper i rujtum pa as nje gerrith )
Mini Frigorifer ( per ftohjen e ujit ose ndonje pije )
Kilometrazha : 152000 origjinale
Amortizeret i ka SPORT
Senzor Parkingu,
Senzor Shiu
Sistemin Auto Hold On (vetura ndalet nuk shkon mbrapa ne perpjetez)

1 Vitë Regjistrim - deri ne 2016

SHPALLJET TJERA