TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.09.2015, Në orën: 17:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2048 herë

Titulli : Mercedes CLS 350 CDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes CLS Class

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 60,560

Motori (kubik) : 3500

Viti : 2011

Përshkrimi

Për informata shtesë në lidhje me qmimin, gjendjen,dhe detajet tjera të këtij auto mjeti,ju lutem të na kontaktoni;
1.Përmes numrave kujdestar të telefonit;
MOB'
045255-359
O44650-141
Auto Salloni ERBER

SHPALLJET TJERA