TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.09.2015, Në orën: 17:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4378 herë

Titulli : Shtepi luksoze ne shitje ne lagjen Qendresa

Çmimi : 610,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 250m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 3

Mobilimi : Po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Shtëpi luksoze në shitje në lagjen Qëndresa.
Shtëpia ka gjithsej 250m2, ka 3 ari truall dhe është 3 katëshe.
E ndërtuar me një plan të veçantë dhe gjithashtu me investime ekstra, ku përfshihen: Mobilim luksoz, Sistemi i ngrohjes dhe ftohjes së shtëpisë (sistem Austriak) TERMIK, Kamin, Hapësira banuese e shtruar tërësisht me Mermer, Fasadë e punuar me gurë, Bunar, Dekorim me mermer të veçantë, Drita LED, Interfon me kamerë në çdo kat, Oborr ekstra ku përfshihen Fontana si dhe dekorime me detaje Antike si dhe Bazeni në katin e III-të ku është i vendosur edhe Grilli.

Shtëpia ka këtë renditje:
Kati i I-rë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Dhomë gjumi
1. Banjo
1. Depo (që shfrytëzohet per sistemin e ngrohjes dhe ftohjes)

Kati i II-të:
3. Dhoma gjumi
1.. Banjo
1. Terasë

Kati i III-të:
1. Bazen
1. Terasë
1. Banjo

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate

SHPALLJET TJERA