TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.09.2015, Në orën: 19:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 670 herë

Titulli : Siroko me tre kartela

Çmimi : 30 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shitet celulari Siroko s2690.
Telefoni ka vend per 3 SIM kartela dhe vend per micro-SD (chip).
Baterine e mban rreth 7 dite ne kushte normale.
Ka edhe drite ndricuese.

SHPALLJET TJERA