TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.09.2015, Në orën: 23:00 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1889 herë

Titulli : Renovime dekorime moler

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shërbime Profesionale

Përshkrimi : Rexha-N Kryejm keto sherbime si:
Glet,
Knauf,
Fasada,
Ngjyra,
Pllaka
, Izolime ,
Instalime te ujit Kanalizimit Nxemjes si dhe dekorime me stiropor apo Knauf
Gur dekorativ
Pllaka
laminat
Info 044162 228
049 321 805 viber
045 321 805
www.facebook.com/mili company.com

SHPALLJET TJERA