TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.09.2015, Në orën: 02:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2310 herë

Titulli : Golf 6 2010 BM 1.6 + Navi + Servis

Çmimi : 10,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 182,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2010

Përshkrimi

Shes Golf 6 2010 BlueMotion 1.6 TDI i ardhun nga Gjermania

Golf 6 2010 BlueMotion 1.6 TDI
Navigation RNS310 (navi+radio me ekran te madhe)
Climatronic
OnBoard Computer
77 kW TDI DPF
Euro 5
Liber te Servisit dhe km te garantuar!
2 Qelsa (njeri i ri, i paperdorun)

Veturen e kam blere vete personalisht ne Gjermani
Eshte ne gjendje perfekte, gjithqka funksionin ne veture dhe nuk i mungon asgje. Posedon liber te servisi dhe servisi i fundit eshte bere me 29.06.2015.

SHPALLJET TJERA