TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.09.2015, Në orën: 18:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1565 herë

Titulli : Golf 5 2.0 TDI 170ps full extra

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 220,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2005

Përshkrimi

golf 5 2.0 tdi me 170ps 2004 eshte full extra ka navi te madh, dritar brenda neon, jasht xenon , dritat e mjegulles , muzik te mir. ngjyr e zez shum i ruajtur si brenda edhe jashr. ka xhamat e zeza, xhamat me pull, klimatronik, fellne 17coll te reja me goma te veres etj, ka serviset e kryera te gjith dhe kerri eshte ne gjendje shum te mir pa asnje verejtje. Per me shum info 045554534

SHPALLJET TJERA