TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.09.2015, Në orën: 00:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 6232 herë

Titulli : Chip, +25% shpejtesi, me pak shpenzime

Çmimi : 120 €

Kategoria : Pjesë & Paisje

Përshkrimi : Shitet chip-i per veturat disel: Audi, VW, BMW, Skoda etj... (telefononi per te shikuar nese mund te instalohet tek vetura yte).Paisja eshte e markes: Racechip, prodhim gjerman, sherben per te rritur shpejtesine e vetures dhe gjithashtu ule shpenzimet ne menyre te dukshme, eshte i testuar dhe certifikuar nga: TÜV CERT, 100% i pademshem per veture.Eshte nje muaj i perdorur ne veturen time, shume e lehte ta instalosh.Kontakt: 044 358 713, 049 377 045

SHPALLJET TJERA