TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.09.2015, Në orën: 12:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1166 herë

Titulli : Shitet banesa 92m2, kati i dyte, ne lagjen Arberia

Çmimi : 85,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 92m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon

Përshkrimi : Shitet banesa 92m2, kati i dyte, ne lagjen Arberia. Banesa eshte e mobiluar komplet dhe e leshuar me qira me qmimin 300 euro. Ka kete perberje;
- sallon me kuzhine
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon
Qmimi eshte 85.000 euro.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dioni-ks.com
038 220 063, 044 147 956, 049 147 956,

SHPALLJET TJERA