TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.09.2015, Në orën: 18:56 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 504 herë

Titulli : kpuc per meshkuj

Çmimi : 20 €

Kategoria : Koleksione

Përshkrimi : shes 1 par patika qe jan prodhim italian nr, 43 dhe 1 par kpuca nr. 42 qmimi per 1 par 20 euro

SHPALLJET TJERA