TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.10.2015, Në orën: 13:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 980 herë

Titulli : SHITET. Shtëpi në shitje në PRISHTINË ( mrapa lagjes 038 ).

Çmimi : 140,000 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 220m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 2

Mobilimi : Jo

Përshkrimi : Shtëpi në shitje në PRISHTINË ( mrapa lagjes 038 )
Shtëpija është mirë e ndërtuar dhe gjendet mrapa lagjes 038 ose afër Restaurant MAINSON.


Shtëpija ka këtë renditje:
3. Dhoma gjumi
1. Sallon
1. Kuzhinë
2. Banjo
2. WC
1. Kulm
1. Garazhë
4. Ballkon
2. Shpajz
Ka oxhak si dhe ka nxemje që mund të lëshohet me Qymyr, Dru dhe Briket.
Shtëpija ka 204m2 dhe ka 3.8 Ari tokë.
Çmimi i negociueshëm.


Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate


038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
pro-ks@hotmail.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë


Pro Real Estate

SHPALLJET TJERA