TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.10.2015, Në orën: 21:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1526 herë

Titulli : Audi A4 2.0 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 179,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2005

Përshkrimi

shes Audi A4 viti i prodhimit 2005 dizel 2.0 TDI posedon : klim tronik , radio origjinal , tempomat , bordkompjuter , gjama elektronik , pasqyre elektronik , karriga special . fellne te aluminit , goma te reja , kimometra 179000 me garancion me liber te servist , i ardhur nga belgjika me dogan te paguar , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044269000

SHPALLJET TJERA