TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.10.2015, Në orën: 22:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1596 herë

Titulli : ROLETA TE JASHTME

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Pajisje Shtëpiake

Përshkrimi : ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI DHE PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PREDE ROLLO ZEBRA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI DHE SHUM LLOJE TJERA
044 100 35 VIBER 049 114 635...

SHPALLJET TJERA