TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.10.2015, Në orën: 03:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1585 herë

Titulli : Golf 5 1.9 TDI, 2004

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 188,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

shes Golf 5 viti i prodhimit 2004 dizel 1.9 TDI . posedon : klim , tempomat , bordkompjuter , radio te madhe , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , fellne te aluminit , senzor parkimi , 2 qelsa , ne gjendje teknike shum shum te mir , i ardhura nga blegjika , i doganuar , per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044213279

SHPALLJET TJERA