TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.10.2015, Në orën: 03:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2122 herë

Titulli : BMW 320 D KLIMATRONIK XENON 6MUJ RKS

Çmimi : 5,555 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 240,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2001

Përshkrimi

BMW 320 DIZELL


VITI I PRODHIMIT : 2001


NGJYRA : E KALTERT METALIKE


VETURA NUK ESHTE HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJHER


I REXHISTRUAR RKS DERI NE MARS 2016


XENON
ULSE GJYSEM LKUR
ULSE ME NXEMJE
KLIMATRONIK FUNKSIONALE
ESP
KOMANDA NE TIMON
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
RADIO CD
MBYLLJE QENDRORE ETJ


QMIMI : 5500 EURO I DISKUTUESHEM


TEL : 044 165 069 / 044 789 729 / 045 680 186 B L E N D I

SHPALLJET TJERA