TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.10.2015, Në orën: 16:19 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1004 herë

Titulli : Iphone 5 black 32 GB

Çmimi : 250 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shitet iphone 5 black 32 giga krejt kohen osht perdor me gjam mbrojtes dmth nuk ka asnje grith punon krejt nrregull nuk ka as ni defekt punon me krejt kartelat dhe munen mu instalu krejt llojet e aplikacioneve // 049318342

SHPALLJET TJERA