TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.10.2015, Në orën: 15:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1851 herë

Titulli : Audi A4 1.9 TDI 155ps

Çmimi : 6,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 235,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes audi a4 1.9 tdi me 155ps pa chip ne steuergerät
Vetura esht komplett ABT dhe ne S4 e ndreqne

Me targa gjermane


Per info Lajmrohuni whatsapp & Viber
+491743735393

SHPALLJET TJERA