TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.10.2015, Në orën: 19:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 568 herë

Titulli : Adidas

Çmimi : 35 €

Cmimi në zbritje : 30 €

Kategoria : Artikuj Sportiv

Përshkrimi : Kapacka Adidas me numer 42. Te importuara dhe ne gjendje te rregullt.

SHPALLJET TJERA